درباره شرکت

تاسیس

با تاسیس شرکت ریسمان تجارت ایرانیان در سال ۱۳۹۲ فن‌آوری مدرن در حوزه های کامپیوتری و مخابراتی با زیبایی هنر فاخر در هم آمیخته شد. شرکت ریسمان تجارت ایرانیان با به کارگیری نخبگان عرصه تکنولوژی و هنر از زمان تاسیس خودبیش از ده‌ها سایت و اپلیکیشن را از پایه طراحی کرده که هرکدام در زمره برترین‌های وب در ایران قرارگرفته‌اند.

رضایت مشتریان

شرکت ریسمان تجارت ایرانیان مفتخر است که در تمامی این سال‌ها ارتباط خود را با معتبرترین دانشگاه‌های کشور به خوبی حفظ کرده است. همچنین با کمک مشاورین بازاریابی و طراحان مجرب با تمرکز بر ایده های نوآورانه جلوه‌ای خاص به طرح های نرم‌افزارهای تولیدی داده که این خود موجب شده که تجربه کاربری بی نظیری در تولیدات نهایی این شرکت چشم گیرانه اتفاق بیفتد. در نتیجه این تلاش‌ها و در نهایت، رضایت و اعتماد صددرصدی مشتریان افتخاری همیشگی است که برای شر کت ریسمان تجارت ایرانیان به ارمغان آمده است.

الگوی طراحی

شرکت ریسمان تجارت ایرانیان امکان طراحی و ساخت انواع محصولات نرم‌افزاری اختصاصی برخط را با در نظر گرفتن تمام پارامترهای مقیاس‌پذیری در حوزه وب و اپلیکیشن‌های موبایل برای مشتریان خود فراهم کرده است. این موضوع درکنار طراحی شکیل و کاملا شخصی با فن‌آوری های نوین صورت می‌گیرد. شرکت ریسمان تجارت ایرانیان تولیدات نرم‌افزاری خود را مبتنی بر سیستم‌ عامل‌های Unix و کاملا از پایه انجام می‌دهد که این موضوع موجب ایجاد پایداری و امنیت بالا در کنار سرعت بالای بارگذاری صفحات شده است.