سامانه آموزشی دهخدا

 

امکانات و قابلیت‌ها نرم افزار دهخدا :

شرکت ریسمان تجارت ایرانیان در آغاز با در خواست موسسات آموزشی و مدارس اقدام به ساخت نرم افزاری کارا جهت مدیریت آموزشگاه ها به صورت آنلاین نموده است.

" بنابراین هر موسسه ی آموزشی می تواند علاوه بر داشتن وبسایت اختصاصی خود، تمامی فرایند های آموزشی را در بستر اینترنت به مخاطبان خود ارائه دهد. "

بدین منظور در نرم افزار دهخدا امکانات و قابلیت ‌هایی در نظر گرفته شده است تا با آسودگی خاطر و فقط با چند کلیک تمامی نیاز های مدیریتی یک موسسه ی آموزشی برطرف شوند. از جمله این امکانات و قابلیت ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

📌 پلتفرم آموزشگاه مجازی

در این پلتفرم پنج سطح کاربری شامل دانش ‌آموز، معلم، معاونت مالی، معاونت آموزشی و مدیریت کل وجود دارد. رابط کاربری در هر بخش منحصرا طوری طراحی شده تا در عین کارا بودن، ساده و قابل استفاده باشد.

 

📌 پروفایل کاربری

دو نوع پروفایل کاربری در نرم افزار دهخدا وجود دارد. پروفایل دانش‌آموز و پروفایل معلم.

پروفایل دانش‌آموز شامل تمامی امکانات مورد نیاز برای شرکت در کلاس ‌ها و مشارکت متقابل در آن ها، شرکت در آزمون‌ ها و دسترسی به آزمون های برگزار شده و نمایش گزارشات مربوط به تحصیل می‌باشد. به علاوه این سیستم دارای امکانات فروشگاه آنلاین محصولات دیجیتال بوده، بنابراین هر دانش آموز می تواند از طریق پروفایل خود به این بخش ها نیز دسترسی کامل داشته باشد. در بخش پروفایل معلمین  عزیز می توانند دسترسی کاملی به مواردی همچون ابزار های کمک آموزشی و مدیریت کلاس در حین برگزاری آن، ایجاد آزمون برای زمان دلخواه و همچنین دسترسی به اطلاعات هر کلاس را داشته باشند.

 

📌 آزمون ‌ها

یکی از مهمترین مسائل موسسات آموزشی برگزاری آزمون است. بنابراین در نرم افزار دهخدا قابلیت طراحی آزمون به گونه‌ای است که معلم‌ ها با ایجاد بانک سوالات شخصی خود، به شکل ساده‌ ای می‌توانند آزمون‌ های متعددی ایجاد کنند. همچنین این سیستم دارای امکان ایجاد آزمون ‌های جامع بوده و از تکنولوژی‌ های هوشمند جهت ایجاد سوالات تخصصی برای هر درس، تصحیح خودکار آزمون ها، سیستم های ضد تقلب در هر آزمون و ... برخوردار است.

 

 📌 کلاس‌های آموزشی

در حال حاضر امکان برگزاری کلاس آنلاین در وبسایت بسیاری از مراکز آموزشی وجود ندارد و هر موسسه ی آموزشی به ناچار برای برگزاری کلاس اقدام به خرید این قابلیت از مراکزی می کنند که صرفا سیستم وب کنفرانس ارائه می کنند. نرم افزار دهخدا به گونه ای طراحی شده است که می‌تواند کلاس آنلاین با زمان ‌بندی مشخص و تعداد نامحدود ایجاد کند و بر روی وبسایت موسسه ی آموزشی اجرا کند. هزینه ی کلاس ها بر اساس تعداد کلاس و دانش آموزان هر کلاس محاسبه شده و حتی برای یک دانش آموز بر اساس نیاز های آموزشگاه قابل تنظیم است.

 

 📌 سیستم مدیریت مالی

قابلیت پرداخت آنلاین یکی از مهمترین بخش های وبسایت های اینترنتی است که محصول یا خدماتی برای ارایه به مخاطبان خود دارند. سیستم مالی در نرم افزار دهخدا به شکل منحصر به فرد و نوآورانه طراحی شده است؛ برای مثال شهریه و تعیین نحوه نوع پرداخت و همچنین اجرای سیاست گذاری های مورد نظر آموزشگاه برای دریافت هزینه از دانش آموزان از جمله این قابلیت ها هستند. برای مثال تمهیداتی اتخاذ شده که دانش آموزان بتوانند بر اساس نیاز هر موسسه ی آموزشی کلاس های ایجاد شده را به توازن پر کنند و تمامی این کار به صورت خودکار بدون حتی کمترین زحمتی برای مدیریت و منابع انسانی هر مرکز آموزشی قابل اجرا است. در بخش مدیریت، تمامی امکانات برای مدیر مالی موسسه ی آموزشی پیش بینی و طراحی شده است.

 

📌 فروشگاه آنلاین

در فروشگاه این امکان وجود دارد تا کتاب ها، جزوه ها و فیلم های آموزشی یا دوره ها و دیگر مواردی که امکان فروش آنلاین را دارند به صورت دسته بندی شده قرار گیرند. فروشگاه نرم افزار دهخدا به گونه ای طراحی شده است تا محصولات برای مخاطبان به صورت دسته بندی با قابلیت جستجوی دقیق و موثر نمایش داده شود تا سطح دسترسی بهتری برای دانش آموزان مهیا گردد. قابلیت پرداخت آنلاین و گزارش گیری از بخش مدیریت از جمله امکانات دیگر این بخش از نرم افزار دهخدا می باشد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی فروش تماس بگیرید.                                                                                                                                 09112693783

 

 

 

# online_class
تاریخ ایجاد : ۲۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۱/۴
پشتیبانی