سامانه آموزشی مجازی دهخدا dehkhoda lms چیست و چگونه برای خرید آن اقدام کنیم؟
تاریخ انتشار : ۰۴ فروردین ۱۴۰۰
# online_class # سامانه آموزش مجازی # سیستم آموزش آنلاین # سامانه امتحان آنلاین # سامانه کلاس آنلاین # سیستم مدیریت مدارس # سامانه مدیریت آموزشگاه # سامانه آموزشی مجازی دهخدا # سامانه آموزشی ریسمان

 

امکانات و قابلیت‌ها نرم افزار ال ام اس دهخدا :

شرکت ریسمان تجارت ایرانیان در آغاز با در خواست موسسات آموزشی و مدارس معتبر کشور اقدام به ساخت نرم افزاری کارا و در بستر اینترنت جهت مدیریت آموزشگاه ها به صورت آنلاین نموده است. سامانه آموزشی مجازی دهخدا با بهره گیری از قدرتمند ترین روش های پردازش اطلاعات توانسته آزمون هایی با تعداد افراد بسیار بالا را برای مدارس بزرگ کشور فراهم کند. 

" بنابراین هر موسسه ی آموزشی می تواند علاوه بر داشتن وبسایت اختصاصی خود، تمامی فرایند های آموزشی را در بستر اینترنت به مخاطبان خود ارائه دهد."

بدین منظور در نرم افزار دهخدا امکانات و قابلیت ‌هایی در نظر گرفته شده است تا با آسودگی خاطر و فقط با چند کلیک تمامی نیاز های مدیریتی یک موسسه ی آموزشی برطرف شوند. از جمله این امکانات و قابلیت ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

سامانه آموزشی آنلاین دهخدا

📌 پلتفرم آموزشگاه مجازی

در این پلتفرم پنج سطح کاربری شامل دانش ‌آموز، معلم، معاونت مالی، معاونت آموزشی و مدیریت کل وجود دارد. رابط کاربری در هر بخش منحصرا طوری طراحی شده تا در عین کارا بودن، ساده و قابل استفاده باشد. مدیران مدارس و آموزشگاه ها می توانند به سادگی آموزشگاه مجازی خود را دایر کنند. همچنین دسترسی جداگانه به بخش های حسابداری و آموزشی برای معاونین به همراه پشتیبانی شرکت ریسمان به آنها کمک میکند تا همیشه از رقبا جلوتر باشند. مدیران آموزشگاه و مدارس می توانند هر گونه اطلاعاتی را در قابل گزارش های خروجی به راحتی دریافت کنند. همچنین در تمام این مراحل ما در کنار شما هستیم.

📌 پروفایل کاربری

دو نوع پروفایل کاربری در سامانه آموزشی دهخدا وجود دارد: پروفایل دانش‌آموز و پروفایل معلم.

پروفایل دانش‌آموز شامل تمامی امکانات مورد نیاز برای شرکت در کلاس ‌های آنلاین و مشارکت متقابل در آن ها، شرکت در آزمون‌ های آنلاین و دسترسی به آزمون های برگزار شده و نمایش گزارشات مربوط به تحصیل می‌باشد. تولید خودکار کارنامه و گزارش های مربوطه بخشی دیگر از سیستم آموزشی دهخدا است که در ال ام اس به صورت رایگان قرار دارد و دیگر نیازی نیست برای خرید نرم افزارهای جانبی اقدام کنید. به علاوه این سیستم دارای امکانات فروشگاه آنلاین محصولات دیجیتال بوده، بنابراین هر دانش آموز می تواند از طریق پروفایل خود به این بخش ها نیز دسترسی کامل داشته باشد. همچنین بخشی برای قرار دادن فایل ها و ویدیوهای آموزشی در سیستم آموزشی دهخدا وجود دارد که می توانید محصولات آموزشگاه خود را در آن قرار دهید. در بخش پروفایل معلمین  عزیز می توانند دسترسی کاملی به مواردی همچون ابزار های کمک آموزشی و مدیریت کلاس در حین برگزاری آن، ایجاد آزمون برای زمان دلخواه و همچنین دسترسی به اطلاعات هر کلاس را داشته باشند. معلم هیچ دردسری برای برگزاری کلاس ها در سامانه آموزشی دهخدا ندارد و حتی نیاز به یک کلیک هم برای برگزاری کلاس ها نیست. سیستم ال ام اس دهخدا به صورت خودکار برنامه ریزی های لازم را برای اجرای آزمون های آنلاین و کلاس های اینترنتی انجام میدهد. هم چنین معلمین عزیز می توانند به راحتی تکلیف دانش آموزان را به صورت متمرکز در یک جا داشته باشند و  تا پایان سال تحصیلی بدون اینکه دنبال برگه های دانش آموزان بگردند آن ها را به صورت آنلاین در همه جا در دسترس خود داشته باشند. 

 

📌 آزمون ‌ها

یکی از مهمترین مسائل موسسات آموزشی برگزاری آزمون آنلاین است. خرید مجزای یک سیستم آزمون آنلاین همیشه نیازمند صرف هزینه و زمان برای مدیر مدرسه و معاونین هست. همچنین معلم ها به خاطر جدا بودن این بخش ها از هم لذت استفاده از یک سیستم یکپارچه را نخواهند داشت. سیستم یکپارچه آموزش مجازی دهخدا مشکلا ت آموزشی مدارس و آموزشگاه ها را حل کرده است. بنابراین در نرم افزار آموزش مجازی دهخدا قابلیت طراحی آزمون به گونه‌ای است که معلم‌ ها با ایجاد بانک سوالات اختصاصی خود، به سادگی می‌توانند آزمون‌ های متعددی ایجاد کنند. همچنین این سیستم دارای امکان ایجاد آزمون ‌های جامع بوده و از تکنولوژی‌ های هوشمند جهت ایجاد سوالات تخصصی برای هر درس، تصحیح خودکار آزمون ها، سیستم های ضد تقلب در هر آزمون و ... برخوردار است.

 📌 کلاس‌های آموزشی

در حال حاضر امکان برگزاری کلاس آنلاین در وبسایت بسیاری از مراکز آموزشی وجود ندارد و هر موسسه ی آموزشی به ناچار برای برگزاری کلاس اقدام به خرید این قابلیت از مراکزی می کنند که صرفا سیستم وب کنفرانس ارائه می کنند. نرم افزار دهخدا به گونه ای طراحی شده است که می‌تواند کلاس آنلاین با زمان ‌بندی مشخص و تعداد نامحدود ایجاد کند و بر روی وبسایت موسسه ی آموزشی اجرا کند. هزینه ی کلاس ها بر اساس تعداد کلاس و دانش آموزان هر کلاس محاسبه شده و حتی برای یک دانش آموز بر اساس نیاز های آموزشگاه قابل تنظیم است.هزینه برگزاری کلاس آنلاین در بستر کلاس های آنلاین شرکت ریسمان مقرون به صرفه بوده و در طول برگزاری جلسات پشتیبانی کامل از کلاس ها وجود دارد.اگر از مشکلات برگزاری کلاس آنلاین خسته شده اید حتما یکبار به صورت رایگان کلاس مجازی دهخدا را در شرکت ریسمان تست کنید. تست کلاس رایگان اینترنتی بدون نیاز به صرف هزینه برای شما تا از صرف هزینه های احتمالی برای پیدا کردن بهترین سیستم آموزش مجازی کشور راحت شوید. همچنین شرکت ریسمان مورد تایید اداره آموزش و پرورش بوده و مجری برگزاری جلسات و کنفرانس های آنلاین آن ها است. 

 📌 سیستم مدیریت مالی

قابلیت پرداخت آنلاین اینترنتی یکی از مهمترین بخش های سامانه های آموزش آنلاین است که محصول یا خدماتی برای ارایه به دانش پژوهان خود دارند. سیستم حسابداری مالی در نرم افزار دهخدا به شکل منحصر به فرد و نوآورانه و به سادگی تمام طراحی شده است؛ برای مثال شهریه کلاس ها و تعیین نحوه نوع پرداخت اینترنتی کلاس های آنلاین و همچنین اجرای سیاست گذاری های مورد نظر آموزشگاه برای دریافت شهریه کلاس از دانش آموزان از جمله این قابلیت ها هستند. ثبت نام در کلاس با یک سیستم کاملا هوشمند انجام می شود و به طور کامل ثبت نام درسی دانش آموزان توسط مدارس و آموزشگاه ها به صورت خودکار است. برای مثال تمهیداتی اتخاذ شده که دانش آموزان بتوانند بر اساس نیاز هر موسسه ی آموزشی کلاس های ایجاد شده را به توازن پر کنند و تمامی این کار به صورت خودکار بدون حتی کمترین زحمتی برای مدیریت و منابع انسانی هر مرکز آموزشی قابل اجرا است. در بخش مدیریت، تمامی امکانات برای مدیر مالی موسسه ی آموزشی پیش بینی و طراحی شده است.

📌 فروشگاه آنلاین

در فروشگاه این امکان وجود دارد تا کتاب ها، جزوه ها و فیلم های آموزشی یا دوره ها و دیگر مواردی که امکان فروش آنلاین را دارند به صورت دسته بندی شده قرار گیرند. فروشگاه سامانه ال ام اس دهخدا به گونه ای طراحی شده است تا محصولات برای مخاطبان به صورت دسته بندی با قابلیت جستجوی دقیق و موثر نمایش داده شود تا سطح دسترسی بهتری برای دانش آموزان مهیا گردد. قابلیت پرداخت آنلاین و گزارش گیری از بخش مدیریت از جمله امکانات دیگر این بخش از نرم افزار دهخدا می باشد.

همچنین به دلیل استقبال گسترده شما مدیران و معلمین محترم کشور عزیزمان، دامنه رایگان به عنوان هدیه ناقابل در اختیار شما قرار می گیرد. ما همیشه منتظر صحبت و گفتگو با شما عزیزان هستیم تا بتوانیم مشکلات شما را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنیم. حل مشکلات آموزش آنلاین و راه اندازی بهترین سامانه آموزشی کشور از جمله اهداف اصلی شرکت ریسمان است. برای دریافت دمو رایگان سیستم آموزش مجازی دهخدا می توانید از هر روشی که برایتان مقدور هست با شرکت در تماس باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف های ویژه برای شما عدد ۱ را به سامانه پیامکی شرکت ریسمان به شماره 30008836008636 پیامک کنید.