کلاس آنلاین بیگ بلو باتن ریسمان
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۹
# کلاس های آنلاین پاره وقت # بیگ بلو باتن ریسمان

تعرفه کلاس آنلاین بیگ بلو باتن ریسمان

تعرفه جلسات آنلاین ریسمان

 

شرکت ریسمان تجارت ایرانیان پکیج های مختلفی را با قابلیت های گوناگون برای مشتریان خود فراهم میکند. ما در ریسمان در تلاشیم که با در نظر گرفتن تمام نظرات مشتریانمان بهترین خدمات را را به بهترین نحو ممکن خدمت رسانی کنیم. از این میان به برخی از سرویس های ریسمان برای برگزاری کنفرانس ها و کلاس های آنلاین اشاره میکنیم:

جلسه پاره وقت:

بسیاری از کاربران ریسمان در ساعاتی غیر از ساعات اداری که از ساعت ۱۶ به بعد هست کلاس ها و جلساتی را برگزار کرده اند. بنابر این پکیج های پاره وقت را طراحی کرده ایم که کاربرانی که فقط در همین زمان اقدام به برقراری کلاس می کنند. این کاربران از تخفیف ۳۰ درصدی بهره مند می شوند. با استفاده از این امکان کاربران سرویس های ریسمان می توانند چند پکیج مختلف برای خود تهیه کرده و برای برگزاری جلسه آنلاین آن ها را مدیریت کنند.                                                                                                                                   

ضبط:

امکان ضبط جلسات یکی از موارد مهم در بازیابی و ارايه دوباره وبینارها و کلاس های ضبط شده شماست. ریسمان در تلاش است تا قابلیت ضبط را برای مشتریان خود طولانی تر کند تا بهتر بتوانند از آن استفاده کنند. در حال حاضر امکان خرید ضبط در پانل ها موجود شده است. بعد از ضبط جلسه امکان دیدن آن برای مدت مشخصی برای هر کسی که شما بخواهید به راحتی و بدون دغدغه فراهم خواهد بود.

نیم بها:

همچنین با نیم بها شدن تمام جلسات آنلاین ریسمان کاربران ریسمان هزینه کمتری برای اتصال به اینترنت می پردازند. برای اطلاعات بیشتر در زمینه نیم بها شدن کلاس های اینترنتی و جلسات آنلاین خود با ما در ارتباط باشید.